Meist

Mingelston on kaasaegne ja edumeelne raamatupidamis- ja äriteenuste ettevõte, mis omab enam kui kümne aastast rahvusvahelise äri kogemust. Meil töötavad kuus kogenud ja abivalmis oma ala spetsialisti.

Oleme igakülgseks abiks nii alles alustavale kui ka kogenud ettevõtjale. Aitame teil üle tuua või sisse seada raamatupidamise ja vastame kiiresti ja asjatundlikult kõikidele tekkida võivatele küsimustele.

Meie praegused kliendid hindavad eelkõige seda, et oleme oma töös korrektsed, kuid samas ka paindlikud ja meiega on lihtne suhelda. Ka keerulisena näivatest raamatupidamisasjadest räägime alati lihtsalt ja kõigile arusaadavalt.

Teatakse, et koostööst meiega võib hulgaliselt kasu tõusta

Kulutame oma aega, et säästa teie oma. Võtame meeleldi enda kanda suure osa ettevõtlusega kaasnevaid rutiinseid kohustusi. Nii jääb teile rohkem aega oma äri põhiküsimustega tegelemiseks.

Kasutame kõige kaasaegsemaid raamatupidamise ning personali-, finants- ja ärijuhtimise teadmisi ja vahendeid. Seeläbi oleme ökonoomsed ja saame alati anda hea ülevaade teie ettevõtte olukorrast ja eduvõimalustest.

Igapäevast raamatupidamist tehes jälgime alati ka seda, mis peitub numbrite taga. Ütleme kindlasti, kui märkame seejuures midagi, mis võiks teile huvi pakkuda. Tunneme seadusi ning vajadusel anname asjatundlikku nõu, et tagada teie ettevõtte hea käekäik ja jätkusuutlikkus.

Iga klient on ettevõtte suurusest olenemata meile tähtis ja eriline

Usume, et meie edu sõltub otseselt teie omast. Kogu meie tegevus põhineb kindlustundel ja usaldusväärsusel, mille sümboliks on ka meie logol kujutatud Gibraltari kalju. Laitmatu teenuse tagavad personaalne suhtlemine, kliendi vajadustest aru saamine, teenuse kvaliteet ning tegutsemise efektiivsus.

Omame kogemusi ja kliente paljudes ärivaldkondades:

– ehitus
– kinnisvara
– metsandus
– metallitöötlemine
– laevaehitus
– raudteehooldus

– transport
– elektroonika remont 
– kosmeetika
– toitlustus
– jae- ja hulgikaubandus
– e-kaubandus

– ärikonsultatsioonid
– ajakirjandus
– reklaam ja fotograafia
– graafiline disain 
– Investeerimine
– Koolitused jpt.

Ülo Mängel

Juhataja

Omandasin Tartu Ülikoolis ärijuhtimise magistrikraadi finantsjuhtimise alal. Suhtlen meeleldi klientidega ja vajadusel aitan neid kõigis äriküsimustes. Armastan Exceli tabeleid, suuri numbreid ja uusi huvitavaid väljakutseid.

Maie Mängel

Pearaamatupidaja

Mul on pikaajaline pearaamatupidaja ja ettevõtluskogemus. Oskan näha numbrite taha ja samas olla oma klientidele tugiisikuks ja nõuandjaks kõikides raamatupidamisasjades. Kliendid on öelnud, et juba minuga suhtlemine ise mõjub teraapiliselt.

Maris Millistvere

Raamatupidaja

Õppisin Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledžis majandusarvestuse erialal. Iseloomult olen rõõmsameelne, avatud ja abivalmis, kuid samas ka korrektne ja nõudlik. Seda nii iseenda, oma töö kui ka teiste suhtes. Ettevõttes töötan selle loomisest saati.

Kertu Kesküll

Raamatupidaja

Lõpetasin Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledži majandusarvestuse eriala. Minu igapäevatööks on raamatupidamine arvete sisestamisest kuni aastaaruannete koostamiseni, kuid lahendan sageli ka keerulisemaid, nii raamatupidamise kui ka tarkvara seadistustega seotud küsimusi.

Pille-Helina Rohumaa

Raamatupidaja

Omandasin EBSis magistrikraadi ärirahanduse ja finantside alal ning lisaks õppisin majandust Eesti-Taani Ärikolledžis. Töötanud finantsalal mitmetes tuntud ettevõtetes. Olen hea suhtleja ning lisaks emakeelele valdan vabalt inglise, vene ja soome keelt. Seetõttu tegelen palju ettevõtte võõrkeelsete klientidega ja välisfirmade raamatupidamisega.

Evelin Huoponen

Raamatupidaja

Olen läbinud raamatupidaja koolituse. Teen igapäevaselt raamatupidamist ja aitan klientidel aru saada nende ettevõtetes tegelikult toimuvast, seletades lahti nii raamatupidamise põhitõed kui aruanded. Klientide andmete turvalisus ja teenuse kvaliteet on alati tagatud.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart