Too ettevõtte raamatupidamine meile!

Su ettevõtte suurusest olenemata oled tähtis ja eriline

Usume, et meie edu sõltub otseselt teie omast. Kogu meie tegevus põhineb kindlustundel ja usaldusväärsusel, mille sümboliks on ka meie logol kujutatud Gibraltari kalju. Laitmatu teenuse tagavad personaalne suhtlemine, kliendi vajadustest aru saamine, teenuse kvaliteet ning tegutsemise efektiivsus.

Oluline

Koostööst meiega võib hulgaliselt kasu tõusta

Kulutame oma aega, et säästa teie oma. Võtame meeleldi enda kanda suure osa ettevõtlusega kaasnevaid rutiinseid kohustusi. Nii jääb teile rohkem aega oma äri põhiküsimustega tegelemiseks.

Kasutame kõige kaasaegsemaid raamatupidamise ning personali-, finants- ja ärijuhtimise teadmisi ja vahendeid. Seeläbi oleme ökonoomsed ja saame alati anda hea ülevaade teie ettevõtte olukorrast ja eduvõimalustest.

Igapäevast raamatupidamist tehes jälgime alati ka seda, mis peitub numbrite taga. Ütleme kindlasti, kui märkame seejuures midagi, mis võiks teile huvi pakkuda. Tunneme seadusi ning vajadusel anname asjatundlikku nõu, et tagada teie ettevõtte hea käekäik ja jätkusuutlikkus.

Omame kogemusi ja kliente paljudes ärivaldkondades:

Ettevõtte ületoomine 1 nädalaga

Kliendi lugu

“Ostsin endale 7a vana ettevõtte, mis tegeleb meelelahutus valdkonnas. Palju asju oli aegunud ning manuaalset raamatupidamistööd mõttetult palju. Mingelston optimeeris, juhendas ning uuendas protsessid ja kogu protsess kestis nädala ning kulu on igakuiselt 500€ väiksem”

Ülo Mängel

Omandasin Tartu Ülikoolis ärijuhtimise magistrikraadi finantsjuhtimise alal. Suhtlen meeleldi klientidega ja vajadusel aitan neid kõigis äriküsimustes. Armastan Exceli tabeleid, suuri numbreid ja uusi huvitavaid väljakutseid.

Maris Millistvere

Õppisin Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledžis majandusarvestuse erialal. Iseloomult olen rõõmsameelne, avatud ja abivalmis, kuid samas ka korrektne ja nõudlik. Seda nii iseenda, oma töö kui ka teiste suhtes. Ettevõttes töötan selle loomisest saati.

Evelin Huoponen

Olen läbinud raamatupidaja koolituse. Teen igapäevaselt raamatupidamist ja aitan klientidel aru saada nende ettevõtetes tegelikult toimuvast, seletades lahti nii raamatupidamise põhitõed kui aruanded. Klientide andmete turvalisus ja teenuse kvaliteet on alati tagatud.

Piisab esimesest sammust