Too ettevõtte raamatupidamine meile!

Tänapäeval on paljud teenused “kolinud” arvutisse. Seda on teinud ka raamatupidamine. Online raamatupidamine tähendab muuhulgas ka seda, et ükskõik, kus asub Sinu ettevõte, saab raamatupidamisteenust pakkuda Tallinnast, sest suhtlus ja raamatupidamine tehakse ainult arvuti kaudu. Nii saame teha Sinu ettevõtte raamatupidamist nii, et sina oled Soomes ja meie Tallinnas. 

Kuigi tänapäevane internetiajastu on kõik teinud väga kergelt kättesaadavaks, on igal asjal kaks poolt. On teenusepakkujaid, kes ei võimaldagi näost-näkku või video vahendusel suhtlust – kogu koostöö toimub ainult kirjavahetuse kaudu. Nii usaldad oma ettevõtte rahaasjad kellegi kätte, keda pole reaalselt näinud. Kõigile selline lähenemine ei sobi. Kui otsid raamatupidajat Tallinnas, kellega suhelda reaalses elus või video teel, et oma ettevõtte raamatupidamise üle rääkida ja arutleda, mitte kirjutada, siis oleme sinu jaoks olemas!

Raamatupidamisteenus Tallinnas

Raamatupidaja TallinnasRaamatupidamisteenus Tallinnas sisaldab endas samu teenuseid, mis mujalgi. Milliseid teenuseid täpsemalt vaja on sõltub ennekõike raamatupidamisteenust sisseostva ettevõtte liigist ja suurusest. On suur erinevus, kas alustav mikroettevõte vajab raamatupidaja nõu esimeste arvete väljasaatmisel või suurettevõtja vajab konsolideerimisteenust. Meie poole võib pöörduda igas suuruses ettevõte ükskõik, kas vaja on ühekordset teenust või pikaajalist koostööd. 

Baas raamatupidamisteenused Tallinnas, mida pakume oma klientidele:

Lisaks loetletud raamatupidamisteenustele, saab meilt tellida ka äriteenuseid – näiteks personalitööd ja audiitorteenuseid. Ettevõtjate isikliku arengu hüvanguks pakume ka mentorlust ja arengunõustamist (coaching). Viimaste puhul on suhtlus mentoriga eriti oluline ning see välistab vaid kirja teel suhtlemise. 

Kus kohast leida raamatupidaja Tallinnas?

[la_btn title=”Võta ühendust” link=”url:/kontakt/|target:_self” style=”flat” border_width=”0″ shape=”round” color=”primary” size=”md” align=”left”]

Raamatupidamine Tallinnas

Kui soovid raamatupidamisteenust Tallinnas, siis on mitmeid võimalusi, kuidas meiega ühendust võtta:

Miks eelistada meid?

Alustades meiega koostööd, võid kindel olla, et hoiame Sinu ettevõtte raamatupidamise korras. 

Soovid raamatupidamisteenust Tallinnas?

[la_btn title=”Võta ühendust” link=”url:/kontakt/|target:_self” style=”flat” border_width=”0″ shape=”round” color=”primary” size=”md” align=”left”]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga